İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI:

 

 

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Mng kargo 198527597 Can Can Deri müşteri kodu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu Mng Kargo'ya iletmeniz yeterlidir. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

 

 

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 15 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

 

 

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 7 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

 

 

Ürün Değişimi: Elatae üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim yapabilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti müşteriye aittir.

 

 

İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler Mng Kargo ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz Mng kargo tarafından herhangi bir iade ürün gönderim bedeli alınmamaktadır.

 

 

Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, Mng Kargo haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.

 

 


Mng Kargo İle Gönderim: Öncelikle hesabınız üzerinden, ürünle ilgili iade kaydı oluşturmanız gerekir. Söz konusu kaydı Mng Kargo 198527597 müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize gönderiniz yeterlidir.

 İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:


Mng Kargo Müşteri Kodu: 198527597

Adres: Bahçelerüstü Mah. Şehit İdris Yılmaz Cad. No:41/C Mamak/Ankara

 

 

Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 15 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.