Hakkımızda

             1989 yılında bayan çantası üreterek işe başlayan Elatae Türk tüketicisi ile buluştuğu ilk mağazası 2001 yılında Ankara Kızılay Soysal Çarşısı'nda açıldı. Günümüzde ailenin 2.kuşak temsilcilerinin de markaya katılımıyla yoluna başarıyla devam etmektedir.

           32 yıldır başarılı bir şekilde süren Elatae yolculuğu, imalat, ihracat, toptan satışın yanı sıra tüm perakende kanalında da devam etmektedir. Elatae ürün yelpazesinde yer alan cüzdanlar, evrak çantaları, erkek çantaları, kadın çantaları, seyahat çantaları, pilot çantalar, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar bulunmaktadır.

 

              Misyonumuz
         

            Tasarım ve deri konusundaki uzmanlığıyla ortaya koyduğu ürün ve hizmetle müşterilerini gururlandıran, heyecanlandıran; İstanbul’dan beslenen ama dünya vatandaşı olan bir moda markası olmak ve gücünü tasarıma yaptığı yatırım ve deri konusundaki uzmanlığından alan kaliteli, şık ve en iyi değerlere sahip ürünleri ile Türkiye ve Dünya’daki deri moda sektöründe söz sahibi; müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamını sağlayan; topluma, çevreye ve çalışanlarına saygılı ve tüketici zihninde deri modası konusunda lider bir moda markası olmaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR